Vyčtení scatche z arduina

Wiring, C++, C, Java, ...
Pravidla fóra
Toto subfórum slouží k řešení obecných otázek kolem programování (konstrukce, knihovny, alokace paměti, ...)
ondraN
Příspěvky: 932
Registrován: 08 srp 2019, 20:01
Reputation: 0

Re: Vyčtení scatche z arduina

Příspěvek od ondraN » 10 črc 2020, 21:36

Teoreticky je to naprosto jasné, ale stále žasnu, kolik lidí vůbec nezálohuje a nebo tak jednou do roka. A to nejsou žádní blbci, jen je to pohodlnost a takové to "mě se to nemůže stát". A přitom v době nastupujících SSD disků. které už začínají fungovat tak trochu na teorii pravděpodobnosti, je ta pravděpodobnost daleko vyšší, než bývala. Navíc si lidi stahují a instalují kdejaký kraknutý software, kde je téměř jisté, že je s tím přibalen i nějaký ten trojan a pak se diví :mrgreen: Holt, každý je svého štěstí strůjcem :D

jankop
Příspěvky: 1029
Registrován: 06 zář 2017, 20:04
Reputation: 0
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyčtení scatche z arduina

Příspěvek od jankop » 10 črc 2020, 21:43

No, ne darmo se říká, že uživatelé se dělí na ty, co o data přišli, a na ty, které to teprve čeká.
Asi bych měl ty fotky za poslední rok odzálohovat :)

mart-in
Příspěvky: 16
Registrován: 27 kvě 2020, 21:43
Reputation: 0

Re: Vyčtení scatche z arduina

Příspěvek od mart-in » 10 črc 2020, 21:44

SSD disk je dobrá věc na to mít na tom nainstalovaný OS, ale jakákoliv důležitá data bych tam neukládal :D Já jsem old schooler jedu pořád s klasických HDD. Jinak zálohuji cca co měsíc někdy se ten interval trošku protáhne :D většinou ručně (zautomatizovat to plánuji už několik let).

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů