Projekt arduino kamery

Odpovědět
logaro
Příspěvky: 5
Registrován: 26 úno 2018, 10:24
Reputation: 0

Projekt arduino kamery

Příspěvek od logaro » 26 úno 2018, 10:38

Dobrý den, potreboval by som pomoc pri školskom projekte kde mam vytvoriť kamerový systém pomocou Arduina. Mám dosku Arduino UNO a k tomu kameru ov7670. Ešte mam zaobstaranú takúto digitálnu kameru
https://www.aliexpress.com/item/New-Col ... 1e70c678a6
tá vyzerá že má krajší obraz.
Moja otázka znie ktorá kamera by bola idealna na tento projekt?
Vedel by mi stým niekto prosím pomocť? Myslím POMOCT nie spraviť celý projekt, ale pomáhať pri vytváraní projektu. Samozrejme by som sa odvdačil.
Ďakujem.
Naposledy upravil(a) logaro dne 26 úno 2018, 10:56, celkem upraveno 1 x.

Axamith
Příspěvky: 530
Registrován: 09 srp 2017, 08:17
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt arduino kamery

Příspěvek od Axamith » 26 úno 2018, 10:51

Možná budu trochu hulvát, ale řešit školní projekt - domácí úkol za peníze, hanba by mě fackovala. To je přeci podvod, FUJ!!!!
Myslím, že by bylo vhodné se poptat, jaký vhodný HW pořídit (pokud nevíš), hledat informace, zkoušet, experimentovat, vracet se ze slepých cest a v případě potřeby se ptát na detaily, kterým nerozumíš. Žádný učený z nebe nespadl, každý se učí, ale tohle je o tom učení, pochopit, jak to funguje a přijít na to, jak to dát dohromady. Ne rovnou napálit, že potřebuješ úkol a že za něj zaplatíš. Za mě by se za takové jednání dávala dvojka z chování a podmínečné vyloučení ze školy. Inu, jiná doba ...
Pokud jsem se tě dotkl, omlouvám se, ale já takto vnímám.

logaro
Příspěvky: 5
Registrován: 26 úno 2018, 10:24
Reputation: 0

Re: Projekt arduino kamery

Příspěvek od logaro » 26 úno 2018, 10:54

asi som sa zle vyjadril, myslel som že či by mi stým niekto pomáhal pri vytvárani projektu, nemyslel som hned že nech mi ho spraví :) nečakám že niekto bude sedieť pri pc a pomáhať mi a radiť ja neviem 2 týždne a bude mať stále na mna trpezlivosť... samozrejme odovzdať projekt a nevedieť o tom ani fuk to neni moc moja cesta :)

Axamith
Příspěvky: 530
Registrován: 09 srp 2017, 08:17
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt arduino kamery

Příspěvek od Axamith » 26 úno 2018, 11:04

OK, takže pokud jde o rady a směrování, je tady spousta lidí, co něco umí, někdo málo, někdo dost. Taky je zde fórum na https://forum.arduino.cc/
Nejdříve zkus pohledat podobné projekty, tedy kamera + Arduino. Ujasni si potřebný HW, případně se zeptej. A pomalu začni na tom makat. Když nebudeš vědět, zeptej se, dost lidí ochotně poradí. Taky by bylo dobré sdělit zadání. Ale hlavní díl práce by měl být na tobě, snažit se pochopit funkčnost a poslepovat kousky kódu v jeden funkční celek.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů