Nefungující AT příkazy.

Nedaří se vám s projektem a nenašli jste vhodné místo, kde se zeptat? Napište sem.
Pravidla fóra
Tohle subfórum je určeno pro konzultaci ucelených nápadů, popřípadě řešení komplexnějších projektů, které opravdu není možné rozdělit na menší části.
Většinu problémů jde rozdělit na menší a ptát se na ně v konkrétních subfórech.
Georg577
Příspěvky: 20
Registrován: 26 srp 2021, 16:34
Reputation: 0

Re: Nefungující AT příkazy.

Příspěvek od Georg577 » 12 zář 2021, 22:29

Budu to muset zkusit trochu později. Porouchal se mi PC.Děkuji za program.

Uživatelský avatar
pavel1tu
Příspěvky: 2054
Registrován: 26 říj 2017, 08:28
Reputation: 0
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefungující AT příkazy.

Příspěvek od pavel1tu » 13 zář 2021, 20:34

Já jen takovou zkušenost, hlavně z kroužku.
Na arduina, převodníky a vše co se strká do USB používáme "aktivní USB rozbočovače", třeba tento
https://www.alza.cz/i-tec-usb-3-0-charg ... 560565.htm

ono oddělat si základovku na NTB nebo PC jde raz dva a oprava je o dost dražší než cena tohoto.
Také z toho jde perfektně napájet i projekty se spotřebou do 2A na každý USB port.
UNO, NANO, Mikro, PRO mini, DUE, ESP32S2, RPi PICO
Pavel1TU
"Správně napsaný kod lze číst jako knihu"

Georg577
Příspěvky: 20
Registrován: 26 srp 2021, 16:34
Reputation: 0

Re: Nefungující AT příkazy.

Příspěvek od Georg577 » 14 zář 2021, 05:00

PC jsem opravil .Mněl jsem problém s systémem ,nakonec jsem ho obnovil z bitové kopie.Díky za tip na rozbočovač USB.Přišel mi analyzátor ,mám ho nainstalovaný ,ještě se s ním naučit pracovat,

Georg577
Příspěvky: 20
Registrován: 26 srp 2021, 16:34
Reputation: 0

Re: Nefungující AT příkazy.

Příspěvek od Georg577 » 14 zář 2021, 10:09

kiRRow píše:
10 zář 2021, 15:46
To už můžeš rovnou zkusit i jen USB převodník a a posílat tam ty příkazy rovnou z terminálu. A zkoušet kdy to konečně odpoví ... a jak dlouho mu to trvá
Zapojil jsem SIM 800 na piny 1,0 Arduina a převodník USB na piny 3,2 arduina.Jako terminal program putty. Použil ARduino wavgat a doporučený program a ono to kupodivu nefungovalo.Terminal mi nevypisoval nic.Je možné, že jsem chybně nakonfiguroval Putty.Zadal jsem Force on a to je možná chybně.Po kliknutí na terminal IDE to v Putty vypsalo Inicializing a v IDE terminalu AT,AT+CSQ,AT+CCID,AT+CREG?.Buď jsem špatně nakonfiguroval Putty nebo je chybně prográmek.Ještě si s tím skusím pohrát.Skusím tohle i s Unem R3 originál možná to aspoň něco udělá.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů