Pomoc s klávesnicí

Nedaří se vám s projektem a nenašli jste vhodné místo, kde se zeptat? Napište sem.
Pravidla fóra
Tohle subfórum je určeno pro konzultaci ucelených nápadů, popřípadě řešení komplexnějších projektů, které opravdu není možné rozdělit na menší části.
Většinu problémů jde rozdělit na menší a ptát se na ně v konkrétních subfórech.
KamilV
Příspěvky: 479
Registrován: 03 dub 2018, 15:27
Reputation: 0
Bydliště: Olomouc

Re: Pomoc s klávesnicí

Příspěvek od KamilV » 18 led 2021, 12:37

ondraN píše:
18 led 2021, 12:02
Pak pomůžou jedině ty diody ve schématu, co sem dal jankop.
Ahá, já jsem vycházel ze schématu s diodama, protože jiné schema tady v tu dobu nebylo. Mea culpa :)
Jasně, jankop to dával už jako příklad fixu toho problému, já na to právě koukal a nechápal, kde vidíte problém...

Huri
Příspěvky: 7
Registrován: 17 led 2021, 21:02
Reputation: 0

Re: Pomoc s klávesnicí

Příspěvek od Huri » 18 led 2021, 19:00

Takže, všem moc děkuji za info. Zkusil jsem to nakonec hned podle první odpovědi od KamilV. Díky ní jsem na netu našel kód, který mi zdá se funguje dostatečně. Odkaz na kód je zde: https://github.com/Chris--A/Keypad/blob ... ltiKey.ino
Některé kombinace tlačítek sice opravdu vypisují i nestisklé klávesy, ale jiné kombinace fungují bez problému. Takže využiji ty funkční a to mi na mé použití stačí. :-) Potřebuji jen 5 kombinací 4 náhodných tlačítek a to z toho dostanu :-)
V jednoduchosti je krása a tak moc díky KamiloviV, ale i všem ostatním za super pomoc. :-)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 15 hostů