PoolMaster 5.0

Nedaří se vám s projektem a nenašli jste vhodné místo, kde se zeptat? Napište sem.
Pravidla fóra
Tohle subfórum je určeno pro konzultaci ucelených nápadů, popřípadě řešení komplexnějších projektů, které opravdu není možné rozdělit na menší části.
Většinu problémů jde rozdělit na menší a ptát se na ně v konkrétních subfórech.
ickx
Příspěvky: 11
Registrován: 26 říj 2020, 04:27
Reputation: 0

Re: PoolMaster 5.0

Příspěvek od ickx » 28 říj 2020, 08:14

Ale já se vůbec nevztekám a rozumím tomu co mi chcete říct.

Jenom mi vadí a to je problém všech fór a diskuzí, že se mluví o všem možném okolo,ale málokdo odpoví na otázku nebo na to na co se tazatel ptá. Vzniká pak mnoho offtopic příspěvků a diskuze nikam nevede. A to je zbytečná ztráta času pro všechny. Prostě pokud nechci poradit, tak nepíšu nic.

Uživatelský avatar
Caster
Příspěvky: 380
Registrován: 11 zář 2019, 09:02
Reputation: 0

Re: PoolMaster 5.0

Příspěvek od Caster » 28 říj 2020, 11:47

Moc nechápu, že dá někdo za bazén 300 000,- Kč (příklad) a pak tady řeší dávkování s Arduinem místo, aby si koupil hotové řešení.

P.S. Rád plavu v řece mj. i v Praze a moři, bazén v Podolí jedině v zimě ;-). Samozřejmě je něco jiného, když si někdo pořídí bazén třeba v Utahu nebo Arizoně, kde moc šancí na koupání není a v Údolí smrti je obvykle 48°C.

ickx
Příspěvky: 11
Registrován: 26 říj 2020, 04:27
Reputation: 0

Re: PoolMaster 5.0

Příspěvek od ickx » 28 říj 2020, 12:44

Když dá někdo za bazén 300 000, tak si nejpíš pořídí i drahou technologii na úpravu vody.

Já mám bazén o objemu 36m3 vody (6,6 x 3,5m hloubka 1,25 - 1,8m) , který mě vyšel na 60 000. Akorád mě už přestalo bavit měřit a dávkovat chemikálie ručně a chtěl bych to automatizovat.
No a dát 30 000 za hotový výrobek mi přijde zbytečný, ktyž to jde udělal za zlomek ceny z Arduina.
Jednak se bavím od mala bastlením elektroniky a druhak se živím jako elekromontér průmyslových systému měření a regulace a automatizace. Takže si na to troufnu.

Ps: Já zase rád plavu v průzračně čisťounké vodě u sebe před barákem. A nejlíp když na grilu voní masíčko a na stole leží vychlazené pivíčko, to je ta správná pohoda.
Plavat v Praze ve špinavý studený Vltavě mě moc neláká.

Uživatelský avatar
Caster
Příspěvky: 380
Registrován: 11 zář 2019, 09:02
Reputation: 0

Re: PoolMaster 5.0

Příspěvek od Caster » 28 říj 2020, 13:34

V pohodě ;-). Ten projekt nebude žádná legrace. Inspirace pro míchání v malém DIY pH Dosing Pump

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů