WifiRev2 napojené do Microsoft Azure

Nedaří se vám s projektem a nenašli jste vhodné místo, kde se zeptat? Napište sem.
Pravidla fóra
Tohle subfórum je určeno pro konzultaci ucelených nápadů, popřípadě řešení komplexnějších projektů, které opravdu není možné rozdělit na menší části.
Většinu problémů jde rozdělit na menší a ptát se na ně v konkrétních subfórech.
Odpovědět
Dudeoji
Příspěvky: 2
Registrován: 07 dub 2023, 16:47
Reputation: 0

WifiRev2 napojené do Microsoft Azure

Příspěvek od Dudeoji » 07 dub 2023, 18:05

Dobrý den,
píšu bakalářskou práci na téma "Tlačítko mrtvého muže na Arduinu napojené do Microsoft Azure". Tlačítko mám sestrojené takto: https://pastebin.com/icp7gvtm
ale nevím si rady, jak Arduino připojit krom do Azure IoT resp. jaké použít knihovny a co přidat do kódu, aby jsem byl schopný se připojit.
Děkuji za všechnu případnou pomoc :)

Uživatelský avatar
kiRRow
Příspěvky: 1151
Registrován: 07 kvě 2019, 07:03
Reputation: 0
Bydliště: Opava

Re: WifiRev2 napojené do Microsoft Azure

Příspěvek od kiRRow » 07 dub 2023, 18:49

Pokud si tyto informace neumíš dohledat sám, tak myslím, že bakalářský titul si nezasloužíš.

Dudeoji
Příspěvky: 2
Registrován: 07 dub 2023, 16:47
Reputation: 0

Re: WifiRev2 napojené do Microsoft Azure

Příspěvek od Dudeoji » 07 dub 2023, 20:26

Informace dohledat sám zvládnu, spíše mě zajímalo, jestli najdu člověka, co má s něčím podobným zkušenosti. Nevím, jestli použít knihovnu "azure sdk for c" nebo ji nepoužívat a pouze zahrnout knihovnu "esp8266.h" a kód doplnit jako tady https://pastebin.com/iXN23Dpx ale v takovém případě mám problém "sketch_apr07b:6:43: fatal error: src/iotc/common/string_buffer.h: No such file or directory". Většina návodů pracuje se senzory, jenže já žádný nepoužívám, mi jde pouze o měření času ke zmáčknutí tlačítka.

Arthur
Příspěvky: 39
Registrován: 02 čer 2021, 03:37
Reputation: 0

Re: WifiRev2 napojené do Microsoft Azure

Příspěvek od Arthur » 18 kvě 2023, 16:42

Mám nějaké problémy s použitím matematického typu na Microsoftu

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů