Aliexpress kupon

Odpovědět
ArduXPP
Příspěvky: 361
Registrován: 14 pro 2017, 19:31
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Aliexpress kupon

Příspěvek od ArduXPP » 01 dub 2020, 08:53

Vyhrál jsem 2 kupony, když si koupím za 2.01 dolary dostanu slevu 2 dolary, a ted druhý je 1.4 dolaru. Ani jeden nemohu použít, aliexpress mi objednávku zruší a napíše We had to close this order due to account security concerns. Please place an order again later, or remove the coupon and try again. Přitom účet používám jen já, pořád stejná adresa, kam to chodí. Není možné kontaktovat aliexpress, jen ten blbý chat, kde není operátor. Jak se proti tomu bránit. To co tam píšou není pravda, a ani se nemohu proti tomu bránit.

Uživatelský avatar
pavel1tu
Příspěvky: 2054
Registrován: 26 říj 2017, 08:28
Reputation: 0
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Aliexpress kupon

Příspěvek od pavel1tu » 01 dub 2020, 14:37

Hehe, to je dobrý, asi to pěkně naštve, co ?

Já jsem nějaký diamantový uživatel, kuponů dostávám desítky týdně - už na ně nereaguji, buď jsou na nákupy od nějakého šíleného minima (100USD), nebo prostě s nimi nejde ten nákup uzavřít.

PS: mám šeptandu, že bude EU sklad v Polsku .... neslyšel o tom někdo ?
UNO, NANO, Mikro, PRO mini, DUE, ESP32S2, RPi PICO
Pavel1TU
"Správně napsaný kod lze číst jako knihu"

ArduXPP
Příspěvky: 361
Registrován: 14 pro 2017, 19:31
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Aliexpress kupon

Příspěvek od ArduXPP » 01 dub 2020, 15:08

Šlo jen o dva kupony 1.4/1.41 a 2/2.01 , první je sleva druhá položka je minimální nákup, tyto kupony jsem dostal, ale u obou to skončí stejně při objednání, así po 20 minutách, tam napíše aliexpress blbost + nejde se proti tomu bránit. U kuponu 5/35 normálně prošel atd. šlo jen o tyto, u kterých je minimální nákup nízký, proč je tedy dávají, když pak je já nemohu použit. Nejde o to, že je nemohu použít, ale o to, že když jsem na ně objednal, tak došlo k stornu, a pak místo aby částku z karty nestrhávali, tak to strhnou a pak vrátí, což pak dojde ke ztrátě na kurzu prodej nákup xd. Jinak ty kupony využívam k tomu, když někdo něco pošle a pak nedojde, když vrací peníze tak je tam zase kurz, u kterýho mám ztrátu.

Já jsem si všimhl, že některé produkty jde koupit z CZ skladu. Jinak jde pak o cenu poštovného, aby modul třeba nestal 1 dolar, ale samotné poštovné bude třeba dálší 1-3 dolary :)

Uživatelský avatar
pavel1tu
Příspěvky: 2054
Registrován: 26 říj 2017, 08:28
Reputation: 0
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Aliexpress kupon

Příspěvek od pavel1tu » 01 dub 2020, 16:30

A nejsou jen na nějaký druh zboží ?

A kupuj za EUR, na USD proděláš, nejprve karetní společnost převede ve svém kurzu USD/EUR a pak banka ve svém kurzu EUR/Kč
Nebo si pořiď mBank jen na tyto nákupy a kartu Svět
UNO, NANO, Mikro, PRO mini, DUE, ESP32S2, RPi PICO
Pavel1TU
"Správně napsaný kod lze číst jako knihu"

ArduXPP
Příspěvky: 361
Registrován: 14 pro 2017, 19:31
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Aliexpress kupon

Příspěvek od ArduXPP » 01 dub 2020, 16:46

Protože mám kartu mKartu Svět, kde je to výhodné. Když jsem nakupoval euru, tak aliexpress má podivné ceny v přepočtu, takže používám dolar. U mkarty svět tomu nedochází, tam je to přímo CZ/dolar .
Validity period: Mar 5, 0:00 PT - Apr 1, 0:00 PT
Can be used on: all items in AliExpress
Coupon Name: AliExpress_Coupon_10th_exclusive_2

Což znamená, že jde použít na všecko.

Uživatelský avatar
pavel1tu
Příspěvky: 2054
Registrován: 26 říj 2017, 08:28
Reputation: 0
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Aliexpress kupon

Příspěvek od pavel1tu » 01 dub 2020, 21:33

Tak to je záhada ty kupony, ale stává se mi to často + reklamovat mi to nikdy nešlo.
+ kartu závidím, já o ni zatím nepožádal ... není nějak čas.
UNO, NANO, Mikro, PRO mini, DUE, ESP32S2, RPi PICO
Pavel1TU
"Správně napsaný kod lze číst jako knihu"

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů