Drobná úprava témě hotového projektu

Sem pište, hledáte-li někoho, kdo pro vás něco naprogramuje, či sestaví.
Odpovědět
mikimix
Příspěvky: 6
Registrován: 21 pro 2017, 13:16
Reputation: 0

Drobná úprava témě hotového projektu

Příspěvek od mikimix » 19 bře 2018, 11:38

Dobrý den. Hledám někoho ochotného, kdo by mě pomohl upravit téměř hotový arduino kód ? Jen doladit. Ps: spěchá
Prosím kontaktujte mě první tady na fóru.

Axamith
Příspěvky: 533
Registrován: 09 srp 2017, 08:17
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Drobná úprava témě hotového projektu

Příspěvek od Axamith » 19 bře 2018, 11:44

Bez bližší informace, čeho se projekt týká bude těžko odhadnou, kdo na takovou práci má zkušenost, čas, ochotu. Byly by dobré popsat, jaká deska je v projektu, co to má dělat a nedělá, co by měla oprava/úprava řešit.

petan
Příspěvky: 358
Registrován: 23 črc 2017, 10:19
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Drobná úprava témě hotového projektu

Příspěvek od petan » 19 bře 2018, 16:24

...a nebo sem rovnou hodit kód :D
Podle mě to bude nějakej homework :roll:

mikimix
Příspěvky: 6
Registrován: 21 pro 2017, 13:16
Reputation: 0

Re: Drobná úprava témě hotového projektu

Příspěvek od mikimix » 20 bře 2018, 11:22

Kód veřejně zveřejňovat se mě nechce. No jedná se o měřící úlohu. Tato úloha jede na na desce arduino mega a ethernet shield. Na arduinu jede server, na kterém se dá buttonama ovládat měření a na kterém se taktéž zobrazují výsledné hodnoty měření. Jako poslední tlačítko je tlačítko, které odešle údaje do databáze uloží je tam. Potřebuji doladit jen to odesílání a zápis a pak asi jednu věc ještě.

martinius96
Příspěvky: 579
Registrován: 01 srp 2017, 19:29
Reputation: 0
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Drobná úprava témě hotového projektu

Příspěvek od martinius96 » 20 bře 2018, 11:26

To bude asi veľmi tajný kód :oops:
Tipujem, že bude napísaný fakt zle celý a celý ho bude treba prerobiť.

Axamith
Příspěvky: 533
Registrován: 09 srp 2017, 08:17
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Drobná úprava témě hotového projektu

Příspěvek od Axamith » 20 bře 2018, 11:32

Nemyslím, že je na místě se posmívat, navíc když nikdo z nás ten kód neviděl. zadavatel by měl popsat bližší informace o projektu, popis funkce, co mu to dělá a nedělá a pokud je to nabídka práce, tak odměnu. Pokud někdo projeví zájem, tak by další komunikace měla probíhat na úrovni zadavatel - zhotovitel.

mikimix
Příspěvky: 6
Registrován: 21 pro 2017, 13:16
Reputation: 0

Re: Drobná úprava témě hotového projektu

Příspěvek od mikimix » 20 bře 2018, 12:19

No fungovat to funguje. Jak říkám jde o drobné úpravy. Pro zběhlé lidi tady, by to měla byt otázka chvilky. Já se v programovaní pohybuji pár měsíců. První mě to fungovalo pro zápis jedné hodnoty do databáze, ale problém je, že to zapíše tak 200x. Dále jsem zkoušel zapsat všechny hodnoty, ale to mě nejde, někde mám drobnou chybu v php skriptu. (jen nevím kde, přijde mě to správně, jak jsme hledal po netu).

Takže úkol zní: doladit kód pro zápis všech hodnot (1x) po kliknutí na tlačítko a doladit php skript, který zajišťuje zápis (spíše najít chybu).

To je vše, zbytek mám nějakým způsobem funkční. Možná bych pak ještě chtěl poradit jak zjistím, který uživatel z databáze tohle měření provedl, ale to mě možná něco napadá... ale to budu řešit až bude zápis hodnot úspěšný.

Samozřejmě že bych pomoc patřičně ocenil

martinius96
Příspěvky: 579
Registrován: 01 srp 2017, 19:29
Reputation: 0
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Drobná úprava témě hotového projektu

Příspěvek od martinius96 » 20 bře 2018, 12:27

Procedurálny PHP kód upraviť viem pre zápis do databázy s mysqli query, ak prídu data GET metódou, respektíve POST.

Používateľ, ktorý niečo na webe robí môže byť do aplikácie prihlásený a môžeme buď:
  • Čítať jeho id v databáze po prihlásení, tým pádom vieme i jeho priradené používateľské meno, či iný údaj z daného DB záznamuí
  • Čítať jeho ip adresu a tu uložiť do DB

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů