Nabízím návrh a výrobu DPS, programování, konzultace technických projektů, školení

Odpovědět
pavelve
Příspěvky: 27
Registrován: 23 zář 2018, 10:10
Reputation: 0

Nabízím návrh a výrobu DPS, programování, konzultace technických projektů, školení

Příspěvek od pavelve » 14 srp 2020, 12:48

Představení
Pomohu vám s technickým projektem od úplného začátku nebo i v jeho průběhu. Nabízím své letité zkušenosti v oblasti návrhu designu a výroby plošných spojů, platformy Arduino, programování, konzultací projektů a školení. Zakázky v těchto oblastech realizuji pro své klienty 5+ let. Za svou prací si stojím. Dodržuji domluvené termíny a rozpočty. Faktura je samozřejmostí. Mám vlastní vybavenou laboratoř, studoval jsem elektrotechnickou střední i vysokou školu. Moje práce je i můj koníček. Případné reference a více informací o mě mohu poskytnou na vyžádání. Můžete mě kontaktovat na emailu vejnar.p(a)gmail.com

Návrh a výroba DPS
Pracuji v Eagle, kde navrhuji obvykle 2vrstvé DPS. Následně nechávám vyrábět u nás nebo v Číně, dle domluvy. Osazení prototypů si nechávám dělat, pokud vychází levněji než moje práce, jinak osazuji sám. DPS mohu dát i do krabičky, udělám otvory na CNC fréze, takže dokáži již u prototypu zaručit celkem vysokou kvalitu zpracování. Pomohu i s následnou certifikací DPS/produktu. Nakonec vám najdu i vhodného výrobce, který bude DPS/produkt sériově vyrábět.

Programování
Naprostá většina DPS má dnes mikrokontrolér (MCU), který je nutné naprogramovat. Nejraději využívám platformu Arduino, která zaručuje rychle viditelný výsledek za velmi krátký čas. Firmware vyexportovaný z Arduina je pak vhodný i pro sériovou výrobu.

Protože dnes je už hodně zařízení potřeba integrovat do online systému, dělám i webové aplikace a píši API pro zpracování a zasílání dat, kam je potřeba.

Konzultace technických projektů
Často se mi stává, že se mi ozvou lidé, kteří mají myšlenku, ale ne zadání. Pomohu vám s definicí zadání, aby jej bylo možné rozeslat třeba do více firem a získat tak cenové nabídky, které jsou kalkulované z přesně specifikovaného zadání.

Školení
Nejčastěji školí platformu Arduino. Jak pro začátečníky, tak pokročilé. Může to být jednotlivec i skupina. Dá se tam bavit o hardwaru, což jsou samotné Arduino desky, shieldy aj. V softwarové oblasti jde o popis rozhraní Arduino IDE, používání knihoven, programování, psaní programu a tvorba vlastních knihoven.


Pokud vás něco z toho zaujalo, kontaktujte mě na emailu vejnar.p(a)gmail.com a domluvíme se na případné spolupráci.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů