Speed Recognition Voice

Odpovědět
mato
Příspěvky: 49
Registrován: 18 říj 2019, 20:24
Reputation: 0

Speed Recognition Voice

Příspěvek od mato » 04 črc 2021, 20:14

Ahoj,
chci se zeptat,zda tady někdo nemá zkušenosti s tímto modulem
https://www.aliexpress.com/item/3303783 ... c6250b6-35
Jde mi o to, zda je schopno to fungovat s vytvořenými českými příkazy a na jakou vzdálenost je ten
microfon schopen ty příkazy zachytit....
Díky
Martin

Uživatelský avatar
gilhad
Příspěvky: 779
Registrován: 07 bře 2018, 11:22
Reputation: 0

Re: Speed Recognition Voice

Příspěvek od gilhad » 04 črc 2021, 20:34

Popisek: Any sound can be trained as a command. The user needs to train the module first before any voice commands can be identified.
takze cestinu by to melo brat, protoze se to nejdriv musi "naucit" ty zvuky (do 1.5s delky) a ty to pak "rozpoznava"

Review: As the goods-delivered well, intact and with a convenient microphone. As a module for speech recognition-not very, purely played, because the commands of even one person take once, often gives out the wrong result, and often does not work. 09 Apr 2021 10:53

To rozpoznavani obcas funguje, obcas funguje spatne a obcas vubec.

Vzdalenost asi moc roli nehraje, spis hlasitost, odstup od sumu a odrazy. Vzhledem ke zminene spatne spolehlivosti to urcite nebude lepsi nez lidske ucho a bude to chtit tichou mistnost bez odrazovych ploch (tedy spis nahravaci studio, nez prazdnou halu, natoz pole s vetrem ve strnisti).

Aspon tolik soudim z te stranky.

mato
Příspěvky: 49
Registrován: 18 říj 2019, 20:24
Reputation: 0

Re: Speed Recognition Voice

Příspěvek od mato » 05 črc 2021, 11:38

Děkuji za reakci...,
no je mi jasné,že 100% úspěšnost to nebude.
Podle videí na youtube bylo vidět,že ne vždy to rozpoznalo,ale zase to nebylo až tak hrozné,
ale to do toho microfonu právě mluvili z 10-30cm. Provozované by to even. bylo v bytě,takže žádná
hala ani kombajn na poli :lol:.
Jen mě to téma zaujalo,tak jsem chtěl znát názory jiných,než něco budu případně objednávat a čekat....
Oficiální produkty od googlu apod. pracují v různých jazycích jen ne v češtině(zatím),což mi už jenom z principu
vadí :cry: .Jsem Čech,tak se snažím doma mluvit a psát česky(i když možná ne vždy(spíš většinou :roll: ) správně a spisovně) a
nepopírám,že bych tu angličtinu chtěl umět,ale chybí už buňky :shock: :)
Ještě jednou děkuji!

mato
Příspěvky: 49
Registrován: 18 říj 2019, 20:24
Reputation: 0

Re: Speed Recognition Voice

Příspěvek od mato » 06 črc 2021, 10:02

Tady je ještě odkaz(český popis) pro někoho,kdo "ovládá" angličtinu stejně dobře jako já :)
https://interweber.ru/cs/operating-syst ... duino.html

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů